Zabieg karboksyterapii działa odmładzająco

Bardzo popularnym zabiegiem stosowanym w celu redukcji cellulitu i rozstępów jest karboksyterapia. Daje ona pozytywne efekty, jest techniką bezpieczną. Polega na zastosowaniu medycznego dwutlenku węgla, który wstrzykiwany jest pod skórę. Bezpośrednio po iniekcji gaz rozprzestrzenia się w tkankach, co przyspiesza ich regenerację i poprawia dotlenienie.

Wskazania do wykonania zabiegu karboksyterapii

karboksyterapia białystokZastrzyki z użyciem medycznego dwutlenku węgla są często stosowane w wielu gabinetach medycyny estetycznej. Dużą popularnością wśród pań w różnym wieku cieszy się karboksyterapia Białystok to miejsce, gdzie można skorzystać z tego bezpiecznego i skutecznego zabiegu. Przyspiesza on spalanie tkanki tłuszczowej, poprawia kondycję skóry, redukuje cellulit oraz inne niedoskonałości. Jest także skutecznym sposobem na pozbycie się rozstępów. Można go wykorzystać także w celu zapobiegania wypadaniu włosów i łysieniu. Wskazaniem do przeprowadzenia zabiegu jest również brak elastyczności skóry, rozszerzone naczynka, a także blizny potrądzikowe. Zabieg ten jest często wykonywany pod oczy, poprawia mikrokrążenie, skutecznie redukuje cienie. Karboksyterapia zwiększa przepływ krwi, tlenu oraz składników odżywczych, pobudza produkcję kolagenu, spłyca zmarszczki oraz redukuje inne niedoskonałości. Wskazaniem do skorzystania z tej metody jest między innymi nadmierna tkanka tłuszczowa, cienie, obrzęki i zmarszczki wokół oczu, nadmierne wypadanie włosów, brak sprężystości skóry oraz cellulit i rozstępy.

Z zabiegu nie mogą skorzystać kobiety w ciąży i karmiące piersią, a także ludzie chorujący na niewydolność nerek, nowotwory, zatory żylne oraz epilepsję. Technika ta jest daje trwałe i zadowalające efekty, jednak ważne jest, by wykonać serię zabiegów. Tylko dzięki temu można osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Karboksyterapia jest wykonywana zarówno u kobiet, jak i mężczyzn.