Zakup piasku dziecięcego kinetycznego Nefere

 

Zbliżały się urodziny naszej pociechy, która w tym roku kończyła już sześć lat. Razem z mężem planowaliśmy wybrać dla niej prezent, który nie tylko sprawi jej dużo frajdy, ale będzie także pobudzał jej wyobraźnie i kreatywność, pomagając odkrywać otaczający ją świat.

Zabawa w piasku kinetycznym dziecięcym Nefere

piasek kinetyczny nefere dla dzieciNasza pociecha bardzo lubi wszelkie zabawy na zewnątrz. Ponieważ jej urodziny przypadły na sezon zimowy, postanowiłam poszukać produktu, który zastąpi jej niektóre uroku lata i sprawi, że także w domowym zaciszu będzie mogła się świetnie bawić. W sklepie internetowym znalazłam piasek kinetyczny Nefere dla dzieci, który idealnie nadawał się na prezent. Piasek świetnie sprawdził się jako super zabawka oraz był bardzo pomocny przy ćwiczeniu rączek małych dzieci. Nasza dziewczynka bardzo ucieszyła się zakupionego prezentu i od razu po rozpakowaniu, przystąpiła do tworzenia pięknych budowli oraz niesamowitych kształtów. Piasek był miękki i cały czas mokry, co dawało naturalne wrażenie, że posługujemy się oryginalnym piaskiem z letniej piaskownicy. Ponadto, naszej córce przypadła także do gustu kolorystyka oraz umiejętność różnego formownia piasku, co dodatkowo pobudzało jej wyobraźnie i chęć tworzenia nowych rzeczy. Piasek kinetyczny rozwijał nie tylko jej wyobraźnię, ale także motorykę dłoni, mogła przy jego udziale tworzyć nowe budowle i ciekawe konstrukcje, kroić i formować różne przedmioty, a przy tym świetnie się bawić. Byłam bardzo zadowolona z zakupu, gdyż dzięki temu mogłam sprawić swojej córce ogromną przyjemność, a jednocześnie zyskałam pewność, że nowa zabawka jest bezpieczna i rozwija jej umiejętności poznawcze.

Wybierając prezent dla naszej córeczki, kierowałam się kilkoma czynnikami. Chciałam, aby zabawka była ładna, kolorowa i miała ciekawą formułę. W sklepie internetowym udało mi się znaleźć produkt, który dodatkowo pozytywnie wpływał na motorykę naszej córki i rozwijał jej wyobraźnię.