Zamiast budować wynająłem magazyn

 

Zajmuję się sprzedażą internetową towarów, które ściągam oczywiście z najdalszych zakątków na wschodzie. Ostatnio doszedłem do wniosku, że ilość towarów, którą przetrzymuję w domu zagraża już bezpieczeństwu mojemu i mojej rodziny. Postanowiłem coś z tym zrobić i znaleźć miejsce do magazynowania tych rzeczy. Długo szukałem rozwiązanie aż znalazłem.

Znalazłem wyremontowany magazyn do wynajęcia

wyremontowane magazyny na wynajem - bydgoszczNajpierw myślałem, żeby kupić małą działkę niedaleko domu a następnie wybudować na niej niewielką halę stalową i w niej zrobić magazyn. Dopóki w moim dużym domu wszystko się spokojnie mieściło to nie było problemów. Teraz jednak czas zaczynał mnie gonić. Przekalkulowałem pomysł z budową i stwierdziłem, że jest to rozwiązanie kompletnie w moim przypadku nie przydatne. Zmieniłem koncepcję i zacząłem szukać hal do wynajęcia. I tutaj okazało się, że jest bardzo dużo takich ofert. Brałem pod uwagę jedynie wyremontowane magazyny na wynajem – Bydgoszcz jest przecież miastem z całkiem sporą infrastrukturą przemysłową. Znalazłem kilka różnych magazynów w różnych lokalizacjach, więc pozostało mi jedynie zdecydować się na jedną z propozycji. Od razu wiedziałem, że to rozwiązanie będzie najlepsze. Magazyn będę miał dostępny od razu, a czynsz za wynajem będzie nieporównywalnie mniejszy do raty kredytu, który musiałbym wziąć na budowę takiego magazynu. Dzisiaj moja firma działa jeszcze prężniej, a moje towary trzymam w bardzo zadbanym i nowoczesnym magazynie.

Przez chwilę brałem pod uwagę opcję budowy magazynu, ale szybko tą opcję odrzuciłem. Jest ona zupełnie nie opłacalna w porównaniu z możliwością wynajęcia wyremontowanej hali magazynowej. Na szczęście szybko się spamiętałem i znalazłem magazyn, który wynająłem i zapełniłem w całości sprzedawanym przeze mnie towarem.