Zastanawiam się nad kupnem nosidła turystycznego z daszkiem

Dzisiaj widziałam reklamę w telewizorze o nosidełkach turystycznych. Akurat jestem w temacie bo planuję z mężem wyjechać w góry ale mam pełno obaw i nie wiem czy na pewno zdecydujemy się na taką wyprawę. Mąż upiera się, żeby jechać nad morze a ja nigdy nie byłam w górach i zawsze marzyłam o zdobywaniu szczytów.

Zobaczyłam w reklamie nosidła z daszkiem

bezpieczne nosidła turystyczne z daszkiemNasza Lenka ma cztery lata ale jest dosyć wygodna. Nie lubi za wiele chodzić. W telewizji reklamowali właśnie bezpieczne nosidła turystyczne dla dzieci, które spełniają wszystkie normy. Nosidła turystyczne są lekkie i mają kieszonkę, w której można zapakować niezbędne rzeczy. Plecak ten jest doceniany przez rodziców bo przy dziecku zawsze warto mieć chusteczki higieniczne jakąś przekąskę i coś do picia. Bezpieczne nosidła turystyczne z daszkiem można kupić lub wypożyczyć. Firma, która reklamowała swoje bezpieczne nosidła turystyczne z daszkiem gwarantowała wysoką jakość w niskiej cenie. Postanowiłam zapisać sobie nazwę firmy, żeby na spokojnie z mężem obejrzeć nosidła i zastanowić się czy warto je kupić. Generalnie jeśli będziemy planowali częstsze wypady w góry to na pewno tak. Jeśli to będzie jednorazowy wypad to chyba jednak bardziej opłaca się wypożyczenie nosidła. Mąż stwierdził, że pojedziemy góry, żeby Lenka je zobaczyła na żywo. Obejrzeliśmy stronę firmową i zobaczyliśmy opcję wypożyczenia. Cena za wypożyczenie nie jest aż taka wysoka. Oczywiście bardziej opłaca się kupić i mieć nosidło w domu ale postanowiliśmy je wypożyczyć.

 

Lenka w górach byłą bardzo grzeczna. Nosidło turystyczne było bardzo wygodne i chętnie w nim siedziała. Nie buntowała się i mówiła do taty żeby szedł szybciej. Mężowi w górach także się bardzo podobało. Stwierdził, że możemy częściej w góry przyjeżdżać. Ciesze się, że wakacje nam się udały.