Zatrudniłam fotografa na ślub

Pilnie poszukuję fotografa. Dowiedziałam się, ze osoba, która miała robić zdjęcia na moim ślubie musi pilnie wyjechać. Żona fotografa urodziła dziecko i zdecydowali się przeprowadzić do jej rodziców. Fotograf pilnie odwołuje wszystkie swoje zlecenia, które miał zaklepane na wakacje.

Poszukuję nowego fotografa

fotograf na wesele na terenie ŚląskaTrochę się zmartwiłam kiedy dowiedziałam się o tej informacji. Zależało mi żeby to właśnie ten fotograf robił zdjęcia na naszym weselu. Widziałam jak pracuje i widziałam efekty jego pracy. Byłam pewna, że zdjęcia będą najwyższej jakości. Niestety życie pisze różne scenariusze i musiałam pogodzić się z tą informacją. Postanowiłam szybko znaleźć kogoś nowego bo do wesela został już tylko miesiąc. Fotograf na wesele na terenie Śląska najlepiej jest znaleźć na rożnych portalach. Wielu fotografów się ogłasza w takich miejscach. Można także podpytać znajomych. Stwierdziłam, że nie zależy mina kimś znanym bo takie osoby na pewno maja już zlecenia na dzień mojego ślubu. Zdecydowałam się dać szansę komuś z mniejszym doświadczeniem. Dzisiaj jak przeszukiwałam różne strony trafiłam na zdjęcia fotografa, które bardzo mi się spodobały. Pan Kamil pracuje w branży od roku. Nie ma na swoim koncie wielu zleceń ale z dnia na dzień się rozwija. Fotografia to jego pasja. Stara się zawsze robić zdjęcia na różnych uroczystościach rodzinnych a także u swoich znajomych. Na stronie były udostępnione zdjęcia z takich właśnie imprez.

Zadzwoniłam do niego i ustaliliśmy nasz warunki współpracy. Okazało się, że koszt za jego prace jest symboliczny. W tej kwocie dostanę sporo zdjęć a fotograf będzie mi towarzyszył od przygotowań włączając w to także sesje. Jestem zadowolona ze zmian i mam nadzieję, że zdjęcia nam się spodobają. Jeśli tak będzie to będę polecać tego specjalistę.