Zegarek dla męża na imieniny

W firmie, w której pracuje jest system prowizyjny. To znaczy, że każdy ma jakąś określoną podstawę jaka zarabia. Plus do tego otrzymuje prowizję za zrealizowaną sprzedaż. Mi jak najbardziej taki system odpowiada bo jednak w ten sposób można zarobić więcej.

Zegarek szwajcarski jako wygrana

zegarki szwajcarskieCo jakiś czas prócz tylko premii pieniężnej są jakieś nagrody rzeczowe, które zazwyczaj są bardzo wartościowe. Na przykład za ten kwartał najlepszy pracownik mógł otrzymać zegarek szwajcarski. Takie zegarki szwajcarskie jak wiadomo są bardzo solidne. W sumie jest to coś luksusowego i chyba każdy w firmie marzył żeby ten zegarek otrzymać. Nie pamiętam żeby kiedykolwiek zależało tak wszystkim na sprzedaży jak w tym kwartale. Ja miałam sporo szczęścia i okazało się, że to właśnie ja dostanę ten zegarek. W sumie pierwszy raz w życiu dostałam coś aż tak bardzo cennego. Zastanawiałam się komu go dać bo jednak jest to zegarek męski. I doszłam do wniosku, że będzie to idealny prezent dla mojego męża, który niedługo miał imieniny. W sumie zawsze kupowaliśmy sobie skromne prezenty dlatego na pewno będzie to duże zaskoczenie.Dowiedziałam się, że ten zegarek został kupiony w sklepie internetowym, w którym są właśnie takie rzeczy premium. W dniu imienin zapakowałam w piękne pudełko zegarek i wręczyłam go mężowi. Gdy je otworzył był zaskoczony tym co zobaczył. Długo i bardzo dokładnie oglądał zegarek. Nie mógł uwierzyć w to, że kupiłam mu tak wartościowy prezent.

Dopiero potem wytłumaczyłam mu w jakich okolicznościach go dostałam. Mąż muszę przyznać jest dumny z tego, że ma teraz taką rzecz. Gdy przyszli znajomi to od razu pochwalił się nowym nabytkiem. W sumie nigdy tego nie robił wcześniej. Także myślę, że był po prostu naprawdę bardzo zadowolony z tego prezentu.