Kupno kuchennego zlewozmywaka podwieszanego

 

Niedawno wprowadziliśmy się z narzeczonym do mieszkania, które kupiliśmy na rynku wtórnym. Było ono praktycznie gotowe do zamieszkania, ale zdecydowaliśmy się wyremontować trochę kuchnię. Ja chciałam przede wszystkim wymienić zlewozmywak i postanowiłam się tym zająć jeszcze tego samego dnia. Okazało się, że bez problemu udało mi się znaleźć w sklepie taki zlew, jaki sprostał moim oczekiwaniom.

Potrzebowałam zlewozmywaka podwieszanego

kuchenne zlewozmywaki stalowe podwieszaneWiedziałam, że muszę kupić zlewozmywak podwieszany, ponieważ w kuchni miałam bardzo mało miejsca i nie chciałam dodatkowo ograniczać go poprzez montaż dużego zlewu. Sprzedawczyni w sklepie poleciła mi kuchenne zlewozmywaki stalowe podwieszane. Szybko znalazłam model, który sprostał moim oczekiwaniom. Był on wykonany z solidnego i twardego twarzowa. Zlew posiadał jedną komorę oraz opiekacz. Ponieważ i tak miałam w mieszkaniu zmywarkę nie potrzebowałam większego zlewu. Sprzedawczyni zapewniła mnie również, że jest to bardzo często wybierany przez klientów model, ponieważ posiada kilkuletnią gwarancję od producenta i pasuje do wielu aranżacji kuchni. Już wkrótce przekonałam się, że to był faktycznie strzał w dziesiątkę. Byłam bardzo zadowolona z jego zakupy. Okazał się bardzo trwały, a przy tym posiadał specjalną siateczkę przy odpływie, która gwarantowała że zlew nie będzie się zatykał.

Nie mniej ważne było dla mnie również zabezpieczenie przed przelaniem się wody. Jestem zapominalska i w poprzednim mieszkaniu kilka razy zdarzyło mi się nie zakręcić kranu. Miałam nadzieję, że tym razem nawet jeśli mi się to przydarzy, nie będę musiała wycierać zalanej podłogi. I faktycznie, zabezpieczenie to działało sprawnie i poprawnie. Korzystam z niego już kilka miesięcy i jak do tej pory nie pojawiła się na nim rdza ani żadne zarysowanie.